Informacje o projekcie

Witamy wszystkich na naszej stronie dotyczącej innowacyjnego sposobu nauczania w formie podcastów! Ale czym tak właściwie jest podcast? To forma internetowej publikacji dźwiękowej lub filmowej najczęściej w formie regularnych odcinków. Inaczej mówiąc są to po prostu monologi przekonujące wiedzę na dany temat. Naszych podcastów możecie słuchać na YouTube, soundcloudzie lub na naszej stronie internetowej.

Będziemy umieszczać tam treści dotyczące języków angielskiego niemieckiego oraz polskiego mające poprawić wasze wyniki w nauce. Po przesłuchaniu możecie sprawdzić co zapamiętaliście, rozwiązując test na naszej stronie internetowej. Podcasty są całkowicie darmowe, dostępne w podanych wcześniej serwisach. Zamiast uczyć się suchych definicji z podręcznika, możecie słuchać podcastów w celu nauki przed ważnym sprawdzianem lub kartkówką!

Pierwszy podcast pojawił się 28 listopada 2019 roku na naszym kanale Youtube. Podcasty są tworzone przez wszystkich uczniów szkoły podstawowej im. Jana Pawła II w Zielonkach, a projekt jest organizowany przez uczniów klasy 7D.

Podcasty pojawiają się co kilka dni, co najmniej dwa razy w tygodniu. Jeżeli chciałbyś aby podcasty pojawiały się częściej lub sam chciałbyś nagrać jakiś podcast - nie ma problemu. Podcasty wysyłaj na naszego maila: zielonkipodcast@gmail.com! Jeżeli twój podcast bedzię miał w miarę okej jakość dźwięku, oraz będzie dostarczał potrzebnycj i co najważniejsze prawdziwych informacji na pewno w końcu pojawi się na stronie i Youtube! Jeżeli masz ciekawy pomysł na podcast, lub chciałbyś zobaczyć na dany temat, a sam nie chcesz nagrywać, możesz również na podany wcześniej e-mail wysyłać swoje propozycje!

Masz trudności z językami? Ucz się szybko z podcastami!